Proponowane moskitiery to zasłony wykonane z gęstej siatki, które stanowią jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń pomieszczenia przed insektami, takimi jak komary, ćmy czy muchy. Na montaż siatki – szczególnie w okresie wakacyjnym – decyduje się bardzo wiele osób. Z tego względu obecnie na rynku istnieje szeroki wybór moskitier, które w zależności od ich budowy przeznaczone są do różnego typu drzwi lub okien.

Moskitiery w Warszawie skuteczną ochroną przed owadami

Jeżeli interesują Państwa moskitiery Warszawa stanowi idealne miejsce, by dokonać zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą zawierającą moskitiery ramkowe, drzwiowe, przesuwne i rolowane. Nasze moskitiery zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, są również oparte na najnowocześniejszych mechanizmach.

Siatki w naszym sklepie prezentują się niezwykle estetycznie, dzięki czemu idealnie wkomponują się  w aranżację dowolnego pomieszczenia. Niektóre rodzaje moskitier można u nas kupić w kilku wersjach kolorystycznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Moskitiery
ramkowe

moskitiery ramkowe warszawa

Moskitiera ramkowa to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na zabezpieczenie mieszkania przed owadami w wakacje, a zarazem jest on bardzo estetyczny ponieważ moskitiera taka jest wykonana i dopasowana jest indywidualnie do każdego okna, nic nam tu nie odpada ani się ciągnie jak w przypadku siatek wklejonych w okno.

Moskitiery
Drzwiowe

Moskitiery Drzwiowe Warszawa
Stosowane głównie do zabezpieczenia przed owadami drzwi balkonowych / tarasowych. Nasza moskitiera drzwiowa wykonana jest w sposób trwały przy użyciu specjalnego łącznika i zanitowaniu go za pomocą 4 nitów stalowych na każdy róg, jest to solidniejsze rozwiązanie w przeciwieństwie do zaprasowywania rogów. Używane przez nas zawiasy są samo-zamykające się. Każda nasza moskitiera drzwiowa wyposażona jest w rączkę ułatwiającą otwarcie lub zamknięcie jej.

Moskitiery
Przesuwne

Moskitiery Przesuwne Warszawa
Moskitiera przesuwana to rozwiązanie nieco droższe od klasycznej moskitiery umożliwia jednak ona łatwe odsłonięcie i zasłonięcie ochranianego okna lub drzwi.  Montaż jest inwazyjny poprzez przykręcenie szyn do ramy okiennej. Tak jak przypadku innych moskitier do wyboru mamy następujące siatki z tworzywa, aluminium, stali lub specjalnej wersji dla alergików. Dostępne w dwóch kolorach szarym i czarnym.

Moskitiery
Rolowane

Moskitiery Rolowane Warszawa
Moskitiera rolowaną można założyć do każdego rodzaju okna jednak najbardziej polecana jest do okien dachowych. System naszego mechanizmu wyposażony jest w hamulec umożliwiający zatrzymanie jej w każdej pozycji. W tej wersji dostępna jest tylko siatka z tworzywa w dwóch kolorach czarnym i szarym. Moskitiera może być zwijana poziomo lub pionowo.