Żaluzje to jeden z najpopularniejszych rodzajów przysłon okiennych. Idealnie nadają się do pomieszczeń użyteczności publicznej, biur oraz mieszkań. Podstawowym i najbardziej istotnym elementem żaluzji są lamele, czyli podłużne listwy, które można ustawiać pod dowolnym kątem, aby regulować ilość światła w lokalu. Dzięki mechanizmowi podnoszenia można natomiast odsłonić całość lub część okna.

Oryginalne żaluzje – Warszawa i okolice

Oprócz tego są też niezwykle łatwe w konserwacji, ponieważ do ich czyszczenia wystarczy sucha szmatka, a zabrudzenia można łatwo usunąć wodą lub za pomocą specjalnych preparatów. W przypadku żaluzji drewnianych trzeba pamiętać o dokładnym wytarciu, aby nie uległy zniszczeniu. Żaluzje aluminiowe są z kolei całkowicie odporne na wilgoć, dlatego doskonale nadają się także do zamontowania w kuchni czy łazience.

Profesjonalny producent żaluzji – rolety123.pl

W branży przysłon okiennych działamy od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dobieraniu odpowiednich przysłon do danego wnętrza oraz ich montażu. Współpracujemy z czołowymi producentami osłon okiennych. Oferujemy żaluzje o różnej szerokości i długości lameli. W naszym asortymencie znajdują się żaluzje aluminiowe, doskonałe do każdego rodzaju wystroju, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Polecamy także żaluzje drewniane, pasujące przede wszystkim do eleganckich, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Do ich wykonania używane jest wysokiej jakości drewno z Azji.

Dobierz żaluzje do swoich wymagań

Klientom z Warszawy oferujemy szeroki wybór żaluzji oraz innych przysłon okiennych, a także profesjonalne usługi z zakresu pomiarów przestrzeni okiennej i montażu. Oferujemy możliwość skorzystania z naszego mobilnego biura sprzedaży, dzięki któremu klienci mogą dokonać wyboru produktu, nie wychodząc z domu, a nasz personel od razu dokona wszystkich potrzebnych pomiarów i odpowie na każde pytanie związane z asortymentem lub usługami. Zapraszamy także do dokładnego zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajduję się wiele porad związanych z wyborem i konserwacją przysłon okiennych.

Zapraszamy do kontaktu

 

Aluminiowe

Żaluzje aluminiowe pomimo, iż są już wiekowym rozwiązaniem na rynku cały czas ewoluują i są nadal w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem zaciemniającym nasze okna. Ich nie wątpliwą zaletą jest możliwość pełnej regulacji ilości wpadającego światła. Nowe rozwiązania pozwalają nami dziś dowolnie wybrać kolor lameli nie jesteśmy skazani tylko na kolor aluminium jak przed laty. Dostępne są różne szerokości lameli 16 mm, 25 mm, 50 mm.

Drewniane

Drewniane żaluzje nadadzą niepowtarzalnego charakteru wnętrzu, doskonale pasują zarówno do ekskluzywnych wnętrz jak również do wykończenia w starym lub nowy stylu, sprawdzą się również jako ciekawy element wystroju w przypadku oryginalnych pomysłów na wykończenie pomieszczeń.

Dostępne są następujące szerokości lameli: 25 mm i 50 mm.

Kolor lamele można wybrać z bardzo szerokiej palety wzorów drzew.