Proponujemy Państwu oparte o najnowsze technologie rozwiązania w zakresie systemów okiennych dostarczanych przez najlepszych producentów w branży. Działamy na terenie miasta Legionowo, oferując wysokiej jakości rolety kasetowe, dzień-noc oraz zewnętrzne, żaluzje, plisy, markizy balkonowe, moskitiery, rolety rzymskie na pergoli i wiele innych artykułów. Współpracujemy z takimi markami jak MOL, ANWIS i Tapparella.

Bogaty asortyment systemów okiennych

Polecamy szczególnie nasze rolety kasetowe, dostępne w szerokiej gamie wzorów, modeli oraz kolorów, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do charakteru pomieszczeń, w których będą zainstalowane. Posiadamy różnorodne tkaniny, od grubych mocno zacieniających, po takie, które zaledwie przysłaniają okno, przepuszczając światło słoneczne.
Klienci z Legionowa bardzo chętnie wybierają również nasze moskitiery. W asortymencie posiadamy moskitiery ramkowe, drzwiowe, rolowane oraz przesuwne. Te wykonane z gęstej siatki osłony będą doskonałą ochroną przed owadami. Moskitiery wyposażone są w praktyczne rozwiązania (zawiasy samo-zamykające, rączki, hamulce), dzięki którym ich użytkowanie staje się bezproblemowe. Oferujemy także wersje dla osób cierpiących na alergię.

Zapraszamy do kontaktu
 


rolety123

ROLETY123.PL – Legionowo – Rolety, Moskitiery, Plisy

Nasze systemy okienne mogą być dowolnie konfigurowane, co znacznie ułatwia aranżację. Wszystkie oferowane produkty idealnie łączą ze sobą funkcjonalność i estetyczny wygląd.

Wciąż dużą popularnością wśród mieszkańców Legionowa oraz stolicy cieszą się żaluzje – zarówno drewniane, jak i aluminiowe. Oba rodzaje dają użytkownikowi kontrolę nad tym, jaka ilość światła będzie dostawała się do pomieszczenia. Żaluzje aluminiowe dostępne są nie tylko w kilku szerokościach lameli, ale także w wielu kolorach, więc mogą być przyciągającą wzrok dekoracją. Modele drewniane odznaczają się ponadczasową elegancją i prostotą, która pasuje do niemal każdego wnętrza, nowoczesnego bądź klasycznego.

Potrzeby klientów na pierwszym miejscu

Zapewniamy kompleksowe usługi montażowe, przeprowadzamy niezbędne pomiary, dostosowujemy systemy do Państwa preferencji. Na wszystkie produkty udzielamy pełnej gwarancji.

Aby znacznie ułatwić przeglądanie naszego asortymentu, stworzyliśmy mobilne biuro, gdzie w komfortowych warunkach, na terenie Legionowa, we własnym mieszkaniu będą mogli Państwo zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi systemami.

Odpowiemy na wszystkie pytania związane z produktami i świadczonymi usługami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.