Nasza firma

Istniejemy na rynku od 1995 r. Nasza firma od zawsze związana była z branżą budowlaną natomiast od 2010 roku wyspecjalizowaliśmy się systemach przysłon okiennych. W naszej ofercie znajdują się rolety tekstylne wolno-wiszące i w kasecie z prowadnicami, żaluzje aluminiowe, drewniane, pionowe oraz moskitiery. Wszystkie te produkty dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia.

Nasza firma może pochwalić się bogatym portfolio zrealizowanych prac oraz bardzo wysokim zadowoleniem klientów. Nie boimy się nowych wyzwań, zawsze najważniejsza dla nas jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Realizujemy zlecenia zarówno dla firm jak i prywatnych odbiorców. Aby spełnić wciąż rosnące oczekiwania naszych klientów, staramy się wyróżniać fachową obsługą, dlatego też jako jedyni w tej branży oferujemy naszym klientom mobilne biuro sprzedaży. Nasz klient nie wychodząc z domu ma możliwość wyboru interesującego go produktu, spośród szerokiej gamy wzorów i kolorów. Może liczyć również na dokładny pomiar oraz odpowiedź naszego konsultanta na każde pytanie dotyczące usługi.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie i dobrze doradzić Państwu odpowiedni produkt według potrzeb. Jak również odpowiednio zamontować i dopasować do Państwa okien. Nasi klienci cieszą się szybką i terminową realizację zleceń, a także miłą i fachową obsługą.

Współpracujemy z takimi wiodącymi markami jak ANWIS czy MOL. Firma ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Firma MOL w branży osłon okiennych działa od 1991 roku. Siedziba firmy mieści się w Suchym Lesie pod Poznaniem. Hala produkcyjna, magazyn i część biurowa zajmują powierzchnię 2 800 m2. Współpracujemy również z firmą Somfy w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań z zakresu automatyki rolet. W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty firmy Tapparella, która dostarcza rolety, plisy, żaluzje aluminiowe i drewniane

Zapraszamy do współpracy.

Jak sprawić, żeby Nasze okna nabrały życia

Dawno minęły czasy, gdy nasze domowe okna były czymś, co staraliśmy się zakryć, by naszej uwagi nie przykuwały powichrowane ramy czy odpadająca farba, której kolor przestał przypominać tę początkową śnieżną biel. Moda na ciężkie, grube zasłony odeszła w zapomnienie wraz z pojawieniem się na naszym rynku solidnie wykonanych okien z drewna czy PCV, a ich różnorodny kolor nie jest wynikiem konieczności ukrycia wieku tylko naszym osobistym wyborem.

Okno to część wystroju wnętrza. Jednak bez odpowiedniej oprawy okno będzie tylko zwykłym oknem, na które nikt nie zwróci uwagi. To tak jak oglądać operę bez dźwięku. Coś tam widać, ale nie za bardzo jest się czym zachwycać. Jak sprawić, żeby Nasze okna nabrały życia..?  Jak dodać do nich coś, co sprawi, że zaczną być częścią Naszego mieszkania, a nie tylko koniecznym dodatkiem..? Nasza firma już dawno znalazła odpowiedź na to pytanie!

Jesteśmy otwarci na wdrażanie nowoczesnych technologii, chętnie śledzimy nowości i trendy na rynku polskim jak i zagranicznym, tak aby nasze produkty były coraz lepsze i dostosowane do potrzeb klienta. Naszym celem jest zostanie liderem w produkcji moskitier i rolet w Polsce, oraz ekspansja na rynki krajów UE.

Zapraszamy do kontaktu

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia