Dla klientów zamieszkujących rejon Warszawa Targówek przygotowaliśmy bogatą ofertę systemów, na którą składają się rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje drewniane, aluminiowe oraz pionowe, a także plisy, markizy i moskitiery. Współpracujemy z uznanymi markami, będącymi liderami w produkcji osłon okiennych. Pozwala nam to na skonstruowanie szerokiej oferty odpowiadającej na oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obsługujemy małe i średnie firmy, a także instytucje czy organizacje użyteczności publicznej.

Nowoczesne rozwiązania w zakresie przysłon okiennych

Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje w zakresie montażu oraz profesjonalnego doradztwa. Na obszarze Warszawa Targówek wykonaliśmy z powodzeniem wiele zleceń i zyskaliśmy zadowolonych klientów. Oferujemy moskitiery ramkowe, drzwiowe, przesuwne oraz rolowane. W asortymencie posiadamy również cieszące się dużą popularnością markizy balkonowe, znakomicie chroniące przed promieniami słonecznymi. Zaletą tego rozwiązania jest nie inwazyjny montaż, który nie wymaga zdobywania pozwolenia na budowę.

Wszystkie sprzedawane systemy wyróżniają się atestami oraz są zgodne z obowiązującymi normami UE.

Zapraszamy do kontaktu

 


rolety123

ROLETY123.PL – Warszawa Targówek – Rolety, Moskitiery, Plisy

Estetyka i funkcjonalność

Oferujemy duży wybór opcji wykończenia oraz szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu nasze plisy, żaluzje i inne produkty pełnią nie tylko istotne funkcje ochronne czy zaciemniające, ale przede wszystkim doskonale się prezentują. Doceniło to wielu klientów zamieszkujących rejon Warszawa Targówek, którzy zdecydowali się zamontować w swoich domach i mieszkaniach oferowane przez nas rolety bądź markizy.

Dzięki nawiązaniu bliskich relacji biznesowych z producentami, jesteśmy w stanie zagwarantować płynność dostaw, a co za tym idzie – ekspresowe terminy realizacji. Na produkty oraz usługi montażu udzielamy gwarancji.

Klientom posiadającym ogrody polecamy roletę rzymską na pergoli. Jest to kompletne rozwiązanie dostępne w kilku wielkościach, dzięki któremu z łatwością można stworzyć zacienione miejsce do odpoczynku czy spotkań towarzyskich. Żaluzje wciąż są chętnie wybierane przez klientów pragnących mieć dokładną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia. Posiadamy modele wykonane z aluminium bądź drewna. Te pierwsze można pomalować na dowolny kolor, a drewniane dostępne są w wielu rozmaitych wzorach.

Zachęcamy do kontaktu z biurem – nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, ustalą dogodny termin wykonania pomiarów i udzielą wyczerpujących informacji związanych z prezentowaną na stronie ofertą.