Nasza firma proponuje Państwu niezwykle obszerny asortyment antywłamaniowych rolet zewnętrznych, których montaż możliwy jest do przeprowadzenia zarówno w nowych, jak i już istniejących budynkach. Rolety montowane są we wnękach okiennych i drzwiowych. Jeśli konstrukcja obiektu budowlanego na to nie pozwala, mogą zostać zainstalowane także w samej elewacji.

Rolety zewnętrzne Warszawa Bemowo oraz Legionowo – charakterystyka oferty

Ze względu na to, że kaseta chroniąca zwiniętą konstrukcję rolety jest elementem widocznym, oferowane przez nas produkty projektowane są w taki sposób, aby pełnić jednocześnie funkcję dekoracyjną. W związku z tym, do Państwa dyspozycji oddajemy olbrzymią rozmaitość niejednolitych wzorów oraz barw naszych wyrobów. Skrzynki mogą posiadać profil owalny lub prostokątny. Sama kolorystka rolet obejmuje z kolei wszystkie odcienie, uwzględnione w systemie RAL, a także bogaty wachlarz drewnopodobnych oklein. Ponadto konstrukcja rolet – skrzynek, lameli, listew oraz wszelkich pozostałych elementów – zawsze dopasowywana jest precyzyjnie do wymiarów przestrzeni, w obrębie której ma zostać przeprowadzony montaż produktu.

Jeśli chodzi o walory wytrzymałościowe, oferowanych przez nas na terenie Warszawy Bemowo oraz Legionowa rolet zewnętrznych, do ich produkcji wykorzystano dobrej jakości aluminium, odznaczające się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie potencjalnie szkodliwych warunków atmosferycznych. Na życzenie klienta, konstrukcja może zostać również wzmocniona o grubsze i bardziej solidne profile, dzięki którym włamanie na teren obiektu okaże się znacznie trudniejsze.

Spośród pozostałych, istotnych zalet proponowanego przez nas asortymentu, wymienić należy m.in.:

  • poprawę izolacji termicznej oraz akustycznej budynku,
  • wysoki poziom ochrony wnętrz przed intensywnym nasłonecznieniem,
  • efektywne zabezpieczenie konstrukcji drzwi oraz okien przed oddziaływaniem pogody lub np. aktami wandalizmu,
  • wzbogacenie estetyki budynku, dzięki nowoczesnemu wzornictwu rolet,
  • wygodne sterowanie manualne lub elektroniczne z możliwością zdalnej obsługi.

Rolety zewnętrzne Legionowo oraz [block]0[/block] – mobilne biuro sprzedaży

Wszystkich z Państwa zainteresowanych współpracą z naszą firmą informujemy, że na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie przeprowadzić prezentację naszych produktów bezpośrednio we wskazanej lokalizacji. Na miejscu nie tylko przedstawimy Państwu możliwości dostępne w ramach naszego asortymentu, ale również dokonamy wszelkich niezbędnych pomiarów przestrzeni powierzchni pod instalację rolet oraz odpowiemy na wszelkie pojawiające się pytania. Obecnie jesteśmy jedną firmą w branży, oferującą tego typu rozwiązanie.

Jeśli chodzi o systemy przysłon zaciemniających i antywłamaniowe rolety zewnętrzne Warszawa Bemowo oraz Legionowo stanowią podstawowy, lecz niewyłączny obszar naszej działalności. W przypadku zatem chęci skorzystania z naszej oferty, do kontaktu zapraszamy klientów z całej Warszawy oraz miejscowości z nią sąsiadujących.