Proponowane moskitiery to zasłony wykonane z gęstej siatki, które stanowią jedno z najskuteczniejszych zabezpieczeń pomieszczenia przed insektami, takimi jak komary, ćmy czy muchy. Na montaż siatki – szczególnie w okresie wakacyjnym – decyduje się bardzo wiele osób. Z tego względu obecnie na rynku istnieje szeroki wybór moskitier, które w zależności od ich budowy przeznaczone są do różnego typu drzwi lub okien.

Moskitiery w Warszawie skuteczną ochroną przed owadami

Jeżeli interesują Państwa moskitiery Warszawa stanowi idealne miejsce, by dokonać zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą zawierającą moskitiery ramkowe, drzwiowe, przesuwne i rolowane. Nasze moskitiery zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, są również oparte na najnowocześniejszych mechanizmach.

Zapraszamy do kontaktuSiatki w naszym sklepie prezentują się niezwykle estetycznie, dzięki czemu idealnie wkomponują się  w aranżację dowolnego pomieszczenia. Niektóre rodzaje moskitier można u nas kupić w kilku wersjach kolorystycznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Moskitiery
ramkowe

moskitiery ramkowe warszawa

Moskitiera ramkowa to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na zabezpieczenie mieszkania przed owadami w wakacje, a zarazem jest on bardzo estetyczny ponieważ moskitiera taka jest wykonana i dopasowana jest indywidualnie do każdego okna, nic nam tu nie odpada ani się ciągnie jak w przypadku siatek wklejonych w okno.

Moskitiery
Drzwiowe

Moskitiery Drzwiowe Warszawa
Stosowane głównie do zabezpieczenia przed owadami drzwi balkonowych / tarasowych. Nasza moskitiera drzwiowa wykonana jest w sposób trwały przy użyciu specjalnego łącznika i zanitowaniu go za pomocą 4 nitów stalowych na każdy róg, jest to solidniejsze rozwiązanie w przeciwieństwie do zaprasowywania rogów. Używane przez nas zawiasy są samo-zamykające się. Każda nasza moskitiera drzwiowa wyposażona jest w rączkę ułatwiającą otwarcie lub zamknięcie jej.

Moskitiery
Przesuwne

Moskitiery Przesuwne Warszawa
Moskitiera przesuwana to rozwiązanie nieco droższe od klasycznej moskitiery umożliwia jednak ona łatwe odsłonięcie i zasłonięcie ochranianego okna lub drzwi.  Montaż jest inwazyjny poprzez przykręcenie szyn do ramy okiennej. Tak jak przypadku innych moskitier do wyboru mamy następujące siatki z tworzywa, aluminium, stali lub specjalnej wersji dla alergików. Dostępne w dwóch kolorach szarym i czarnym.

Moskitiery
Rolowane

Moskitiery Rolowane Warszawa
Moskitiera rolowaną można założyć do każdego rodzaju okna jednak najbardziej polecana jest do okien dachowych. System naszego mechanizmu wyposażony jest w hamulec umożliwiający zatrzymanie jej w każdej pozycji. W tej wersji dostępna jest tylko siatka z tworzywa w dwóch kolorach czarnym i szarym. Moskitiera może być zwijana poziomo lub pionowo.

Moskitiera w kilku wersjach

Zwykłe moskitiery często nie spełniają wymagań współczesnego budownictwa, bywają też uciążliwe w użytkowaniu oraz mniej skuteczne. Dlatego postanowiliśmy zaprojektować nowoczesne, profesjonalne moskitiery na okna oraz drzwi. Efektem naszych prac są 4 modele produktu. Każdy z nich wyróżnia się odmiennym sposobem montażu i funkcjonalnością.

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest moskitiera na okno ramkowa. Do jej zalet należy zaliczyć bardzo przystępną cenę oraz prostą obsługę. Doskonały wygląd osiąga się dzięki precyzyjnemu dopasowaniu wymiarów do okna. Zajmują się tym nasi specjaliści w ramach mobilnego biura – całkowicie za darmo.

Drzwiowa wersja produktu to typowa moskitiera balkonowa. Solidną obudowę montujemy do ramy drzwi i zabezpieczamy dodatkowymi zawiasami, zamkiem oraz uszczelką szczotkową. Właściciele małych psów czy kotów nie muszą przy tym przejmować się zablokowaniem im przejścia. Oferujemy bowiem model moskitiery z wejściem specjalnie dla małych zwierząt domowych.

Duże szklane wnęki wymagają zupełnie innego podejścia. Z myślą o tarasach, ogrodach zimowych czy witrynach przygotowaliśmy moskitierę przesuwną. Dzięki rolkom jezdnym nawet największa powierzchnia okna może zostać w łatwy sposób chroniona przed owadami.

W przypadku okien dachowych również posiadamy sprawdzone rozwiązanie. Moskitiery do okien rolowane możemy zamontować we wnęce lub na nawierzchni.

Indywidualnie wykonana moskitiera na wymiar

Niezależnie od wybranego rodzaju moskitiery, możemy wykonać jej wersję ściśle dostosowaną do Państwa potrzeb. Dzięki temu zakupiony produkt będzie pasować do wszelkich drzwi i okien w taki sposób, aby spełniał swoją funkcję oraz wyglądał estetycznie. Jako profesjonalny producent moskitier kładziemy na to szczególny nacisk. Wykonanie pomiarów oraz wycena zlecenia odbywa się bezpłatnie. Oprócz tego w ramach usług proponujemy też wyjątkowo tani montaż.

Jeśli chodzi o solidne moskitiery Warszawa może skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie. Więcej informacji udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Moskitiery Warszawa - nasza oferta

Nasza oferta cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów. Na moskitiery w Warszawie decyduje się coraz więcej ludzi. Łatwo to zrozumieć, zważywszy na coraz cieplejsze lata oraz zwiększającą się liczbę insektów. Po powrocie z pracy chcemy odpocząć we własnych czterech ścianach bez uporczywego bzyczenia nad głową. Poza nieprzyjemnym swędzeniem w miejscu ukłucia spokój zakłóca sama świadomość obecności owadów. Dzięki moskitierze można relaksować się w dzień, a także spać w nocy bez obaw o ryzyko pokąsania przez komary czy inne owady. Każdy wariant, który można znaleźć w naszym katalogu, to solidnie wykonany produkt, który długo posłuży swoim właścicielom.

Zapraszamy do kontaktu

Montaż moskitiery Warszawa

Oferujemy montaż moskitiery w Warszawie oraz okolicach. Zabezpieczenie okien oraz drzwi balkonowych to wyjątkowo łatwa metoda pozbycia się niechcianych gości. Wystarczy skorzystać z usług naszej firmy, aby zyskać spokój w ciepłe okresy roku. Ponadto to inwestycja na przyszłość, która bardzo szybko się opłaci. Mamy tutaj na myśli zarówno bezcenne dobre samopoczucie, jak i możliwość zrezygnowania ze środków odstraszających insekty. Moskitiera zastępuje cały arsenał drogich, a nierzadko mało skutecznych preparatów w sprayu, kosmetyków czy tzw. elektrofumigatorów, czyli urządzeń podłączanych do kontaktu. Fizyczna bariera przy szybach sprawdza się bez zarzutu, gwarantując niezakłócony wypoczynek.

Moskitiery na wymiar Warszawa

Poza klasycznymi rozwiązaniami coraz więcej ludzi sięga po oryginalne projekty okien czy drzwi balkonowych. Ma to swoje plusy i minusy. Z jednej strony, zyskuje się unikalność wnętrz, z drugiej zwolennicy miewają niekiedy trudności z wyszukaniem kompatybilnych produktów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom tej grupy zamawiających, proponując im moskitiery na wymiar W Warszawie można spotkać się z nami celem dopasowania modelu do oczekiwań klienta. W odróżnieniu od konkurencji dostosowujemy nie tylko moskitierę. Nie pobieramy opłaty za wymierzenie okien bądź drzwi ani za wycenę zlecenia, prócz tego oferujemy atrakcyjny cenowo montaż. Wyróżnia nas indywidualne podejście do kupujących.