Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów okiennych. Znajdują się w niej produkty najbardziej renomowanych marek. Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju moskitier, rolet, żaluzji, plis oraz markiz balkonowych. Posiadamy szeroki wybór kolorów, wzorów, a także produkty o różnym poziomie zaciemnienia. Jako jedyni w branży posiadamy mobilne biuro sprzedaży, dzięki któremu nasi klienci z obszaru Warszawa Ursus lub innych dzielnic mogą dokonać wyboru, nie wychodząc z domu. Zapewniamy również profesjonalne usługi pomiarowe i montażowe, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom nabywców, do których należą zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Zapraszamy do kontaktu


rolety123

ROLETY123.PL – Warszawa Ursus – Rolety, Moskitiery, Plisy

Bogaty wybór rolet plis i moskitier

Bezpowrotnie minęły czasy grubych zasłon, których głównym celem było zasłonięcie nieestetycznych ram okiennych. Wraz z poprawą jakości domowych okien, wykonanych z trwalszych materiałów, systemy okienne przestały służyć tylko do ukrycia wieku ram. Klienci zyskali natomiast znacznie większe możliwości udekorowania domu produktami o bardziej eleganckim oraz nowoczesnym wyglądzie, różnych kształtach i dowolnym poziomie zaciemnienia. W naszej ofercie staramy się zapewnić jak najszerszy wybór, tak aby klient sam lub z naszą fachową pomocą, mógł wybrać najodpowiedniejszy dla siebie produkt. Plisy lub żaluzje? Rolety kasetowe, dzień-noc, a może zewnętrzne? Zapewniamy szeroki wybór w każdej z tych kategorii. Coraz większą popularnością cieszą się także moskitiery, dostępne w wielu wariantach, w zależności od konkretnych potrzeb.

Profesjonalna obsługa w dzielnicy Ursus

Nasza firma istnieje od 1995 roku. Początkowo działaliśmy w branży budowlanej, aby od 2010 roku wyspecjalizować się w systemach przysłon okiennych. Zebrane przez lata doświadczenie pozwala nam służyć fachową pomocą w wyborze i montażu oferowanych produktów. Ostateczna decyzja należy do klienta, jednak zapewniamy także pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania dla danego pomieszczenia w mieszkaniu lub lokalu usługowym. Zainteresowanych z dzielnicy Ursus zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie internetowej lub skorzystania z mobilnego biura sprzedaży. Zachęcamy również do kontaktu. Z przyjemnością udzielmy odpowiedzi na wszelkie pytania, a także udzielimy porad związanych z aranżacją przestrzeni okiennych.