Jest to ciekawy element architektury ogrodu, dzięki niemu twój ogród zyska nie tylko wspaniały modny wygląd, ale jego właściciel schronienie przed słońcem w upalne dni (materiał daje ochronę do 95% przed promieniowanie UV w zależność od koloru), nie wątpliwą zaletą jest również fakt, iż pełni ona swoją funkcje natychmiast po montażu, a nie jak w przypadku roślin musimy poczekać, aż urosną. Dysponujemy gotowym rozwiązaniem, co daje pewność, iż elementy będą pasować do siebie, są dostępne w kilku rozmiarach, dzięki temu każdy może dobrać sobie wielkość według potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu
 

 

 

 

Roleta rzymska do pergoli zapewnia użytkownikowi odpowiednią ochronę przed promieniami słonecznymi, w tym niebezpiecznym promieniowaniem UV. Dzięki temu pozwala cieszyć się przyjemnym poczuciem chłodu i sprzyja wypoczynkowi na zewnątrz nawet w ciągu bardzo słonecznego dnia. Co więcej, pergola roleta rzymska stanowi zabezpieczenie przed lekkim deszczem. To ciekawa, a zarazem bardzo praktyczna alternatywa dla stałego zadaszenia. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie.

Rolety rzymskie poziome do pergoli jako estetyczny dodatek do ogrodu

Poza walorami praktycznymi pergola rzymska ciekawie wzbogaca wystrój ogrodu lub tarasu. Dzięki niej przestrzeń do wypoczynku wygląda niezwykle estetycznie. Modele dostępne w naszej ofercie wyróżnia staranne dopracowanie, dlatego z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających użytkowników. Co ważne, asortyment firmy Rolety123.pl obejmuje modele w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu pergola z roletą rzymską doskonale wpisze się w aktualny styl danej przestrzeni.

Wytrzymała i funkcjonalna pergola rzymska na taras

Wszystkie produkty dostępne w asortymencie naszej firmy powstają z wytrzymałych tworzyw odpornych na zróżnicowane warunki atmosferyczne, w tym deszcz, wiatr oraz promieniowanie UV. To tkaniny syntetyczne o wysokiej gramaturze, dlatego mogą bez zarzutu spełniać swoje zadanie. Dodatkowo do ich szycia wykorzystano specjalne, wytrzymałe nici, a obszycie krawędzi dodatkowo wzmacnia materiał. Każda roleta rzymska do pergoli bardzo łatwo składa się i rozkłada w zależności od panujących warunków atmosferycznych oraz potrzeb właściciela. Umożliwia dowolną regulację dostępu słońca, jak również może zapewnić pełne zaciemnienie. Co ważne, każda roleta rzymska na pergole okazuje się bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

Montaż oraz demontaż również przebiegają wyjątkowo sprawnie. Przy odpowiednim zamocowaniu na zadaszeniu, czyli na miejscu z lekkim spadkiem, rolety rzymskie poziome do pergoli nie zbierają wody, co na pewno docenią osoby, które poszukują prostych, ale funkcjonalnych rozwiązań. Podpowiadamy, że roleta rzymska na pergolę sprawdzi się zarówno przy ścianie, jak i na pergolach wolnostojących.

Roleta rzymska pergola na wymiar od Rolety123.pl

Aby roleta rzymska na pergole spełniała swoje zadanie, powinna mieć właściwe wymiary. Z firmą Rolety123.pl to oczywiste. Realizujemy projekty w różnych rozmiarach, dlatego każdy element konstrukcji okazuje się idealnie dopasowany do miejsca, z którym się znajdzie. Ponadto jesteśmy w stanie wykonać modele na wymiar, a pomiary i wycenę wykonujemy bezpłatnie. W ramach usługi oferujemy montaż w szczególnie korzystnej cenie. Zapewniamy, że roleta rzymska pozioma do pergoli zachowa dobry wygląd oraz właściwości użytkowe przez długi czas od chwili zakupu. Wynika to m.in. z faktu, że współpracujemy z producentami, którzy dostarczają nam produkty najwyższej jakości.

Aby dokonać zamówienia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy także na wszelkie pytania dotyczące produktów.