Rolety dzień noc zbudowane są w podobny sposób jak kasetowe, natomiast różnią się zastosowaną tkaniną. Sposób wykonania tej tkaniny polega na łączeniu materiału przezroczystego (jak firanka) z bardziej zaciemniającym (jak zasłona), daje ona możliwość ustawienia jej na dwa sposoby jeden jest bardziej przezroczysty coś w rodzaju zasłonięcia okna firanką, a efekt drugiego jak zasłonką.

Inspirowane potrzebami klientów oraz stworzone z myślą o zapewnieniu Ci komfortowej atmosfery w pomieszczeniu, rolety dzień i noc to połączenie technologii, designu oraz sprawdzonych rozwiązań. Naprzemiennie ułożone pasy materiału, które blokują promienie słoneczne lub całkowicie je przepuszczają, pozwalają na niebywale wygodne operowanie ilością światła w pomieszczeniach oraz kontrolowanie poziomu intymności wnętrz.

Materiał rolet w pozycji otwartej chowa się w kasecie PCV lub aluminium, natomiast w trakcie otwarcia utrzymywany jest w prowadnicy, która również może być wykonana z PCV lub aluminium. Prowadnica gwarantuje, że przypadku uchylenia okna materiał przylega do niego, a nie odstaje.

Funkcjonalne rolety dzień-noc Warszawa

Wyrazić siebie możesz na wiele sposób, jednak wnętrza to miejsce, które odzwierciedlą także Twój sposób życia. Dzięki wielości barw i wzorów dostępnych dla rolet dzień i noc, możesz stworzyć wnętrza pełnie elegancji i powagi lub energii i radości. Wybór należy do Ciebie. Do dyspozycji masz pełną paletę ulubionych kolorów i odcieni.

Rolety te są wyposażone w mechanizm pozwalający zatrzymać ją w dowolnej pozycji, bez opadania. Również w przypadku rolet dzień noc dysponujemy szerokim wyborem tkanin. Każde okno zasługuje na skuteczną i piękną ochronę. Każde z nich może posiadać inny rozmiar, dlatego nasze produkty dopasowujemy indywidualnie. Wierzymy, że tylko precyzyjny rozmiar produktu, uczyni go w pełni funkcjonalnym. Dopasowane rolety, będą nie tylko skuteczniej Cię chronić, ale także lepiej prezentować się na oknie.

Zapraszamy do kontaktu