Przygotowaliśmy szeroki wybór wysokiej jakości przysłon okiennych. W naszej ofercie znajdują się rozmaite rodzaje rolet (w tym antywłamaniowych), moskitier, plis, żaluzji, a także markiz balkonowych oraz rolet rzymskich na pergoli. Asortyment obejmuje artykuły dostępne w wielu wersjach kolorystycznych (paleta RAL). Nasza firma sprzedaje moskitiery o różnych stopniu zaciemnienia i sposobie mocowania. Zrealizowaliśmy wiele zleceń o dużym stopniu skomplikowania – współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami.

Zapraszamy do kontaktu
 

Uniwersalne systemy przysłon okiennych

Od dłuższego czasu działamy w rejonie Warszawa Białołęka. To w stolicy zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, u których zamontowaliśmy rolety oraz inne artykuły z naszej oferty. Posiadamy mobilne biuro, dzięki czemu osoby zainteresowane asortymentem mogą w wygodny sposób, w domu bądź w firmie, przeglądać i wybierać produkty. Służymy fachowym doradztwem w zakresie dopasowania konkretnego artykułu do indywidualnych potrzeb.

Współpracujemy z najlepszymi w branży producentami systemów i komponentów osłon okiennych, co pozwala nam wprowadzać do oferty wyłącznie produkty wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne.

Najwyższa jakość obsługi

Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz fachową obsługę na każdym etapie współpracy. Wycena zawsze jest darmowa. Kompleksowe systemy przysłon, które posiadamy w asortymencie z łatwością można dopasować do dowolnego rodzaju okien.


rolety123

ROLETY123.PL – Warszawa Białołęka – Rolety, Moskitiery, Plisy

Nasze produkty to coś więcej niż praktyczne osłony czy zabezpieczenia przed włamywaczami. Stanowią reprezentacyjne elementy dekoracyjne. Ich właściwości estetyczne muszą dorównywać funkcjonalności. W ostatnich latach klienci bardzo chętnie wybierają plisy – cieszą się dużą popularnością zwłaszcza w rejonie Warszawa Białołęka. Szeroki zakres dostępnych tkanin, możliwość częściowego lub pełnego zaciemnienia pomieszczenia są zaletami, które przemawiają za tym rozwiązaniem.

Oferowane przez firmę rolety antywłamaniowe skutecznie udaremnią potencjalnym złodziejom dostanie się do mieszkania czy domu. Możliwość pomalowania ich na dowolny kolor sprawia, że będą dobrze prezentowały się od strony ulicy. Ponadto można je wykorzystać do utrzymania przyjemnego chłodu w pomieszczeniu latem bądź zatrzymać ciepło w trakcie miesięcy zimowych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe i udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych produktów. Bez problemu dojedziemy we wskazane przez klienta miejsce, wykonamy pomiary i zaproponujemy atrakcyjną cenę.