Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą nowoczesnych systemów przysłon okiennych, produkowanych przez renomowane marki. Sprzedajemy kompletne rozwiązania i świadczymy usługi montażu dla klientów mieszkających w rejonie Warszawa Bielany, a także na terenie całego miasta. Asortyment obejmuje rolety w kasetach z prowadnicami, tekstylne wolno-wiszące, zewnętrzne antywłamaniowe oraz żaluzje wykonane z drewna bądź aluminium, moskitiery, markizy balkonowe i inne.

Zapraszamy do kontaktu

 

Szeroki wybór przysłon okiennych

Dużą popularnością cieszą się ponadto plisy, dostępne w szerokim zakresie tkanin oraz kolorów. Klienci z obszaru Warszawa Bielany mogą w wygodny sposób przeglądać całą naszą ofertę i wybierać produkty. Umożliwia to mobilne biuro, które stworzyliśmy. Wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary, udzielamy pełnej gwarancji na produkty oraz usługę montażu. Bliska współpraca z wiodącymi markami pozwala nam również na zapewnienie szybkich terminów realizacji zleceń.

Oferowane systemy spełniają najwyższe standardy jakościowe, posiadają wymagane certyfikaty oraz atesty i bez problemu można je dostosować do każdych warunków, niezależnie od wielkości oraz kształtu okna. Dzięki naszym produktom klient zyskuje pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia.


rolety123

ROLETY123.PL – Warszawa Bielany – Rolety, Moskitiery, Plisy

Estetyczne rozwiązania dla wymagających

Okna, podobnie jak meble i elementy dekoracyjne, stały się istotną częścią wystroju wnętrza. Klienci mogą wybierać spośród wielu różniących się od siebie wzorów oraz barw. Większość naszych produktów można pomalować praktycznie na dowolny kolor. Jeżeli dodamy do tego dużą liczbę opcji wykończenia, uda się otrzymać niezliczone możliwości konfiguracji.

Nasi konsultanci służą fachowym doradztwem w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania, zarówno pod względem ceny, parametrów technicznych, jak i estetyki wykonania. Wycena zlecenia zawsze jest bezpłatna. Nieustannie wzbogacamy ofertę o innowacyjne technologie pojawiające się na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami w zakładce Realizacje – prezentujemy tam wybrane produkty, aby klienci mogli zobaczyć rezultaty naszej pracy.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą, terminem realizacji bądź możliwością wykonania niestandardowego systemu, zachęcamy do skontaktowania się z biurem telefonicznie bądź mailowo. Konsultanci udzielą szczegółowych informacji i odpowiedzą na każdą wiadomość.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych, a także małe i średnie przedsiębiorstwa poszukujące nowoczesnych rozwiązań w zakresie systemów przysłon okiennych.