żaluzje aluminiowe - realizacja rolety123.plDługa historia osłon okiennych sprawiła, że ten rodzaj żaluzji jest dobrze znany i rozpowszechniony. Spotkać je można w biurach, pomieszczeniach użyteczności publicznej i mieszkaniach. Pomimo swojej prostej budowy są wygodne w użyciu i funkcjonalne. Umożliwia to również łatwe ich wykonanie na wymiar, nawet dla nietypowych rozmiarów i kształtów okien.

Najważniejszym elementem żaluzji aluminiowych są lamele, czyli podłużne listwy. Dzięki mechanizmowi regulującemu można ustawiać ich kąt nachylenia i dzięki temu kontrolować ilość światła wpadającą do pomieszczenia. Jeśli chcemy wpuścić do pomieszczenia możliwe dużo światła – istnieje możliwość podniesienia żaluzji i odsłonięcia całej powierzchni okna. Oprócz lameli żaluzje składają się z rynien i sznurków, czyli osprzętu – ich kolor można indywidualnie dobierać, aby całość jak najlepiej pasowała do charakteru i kolorystyki pomieszczenia.

O ile początkowo żaluzje te występowały jedynie w kilku kolorach, teraz ich gama kolorystyczna jest naprawdę szeroka i klienci mogą wybierać w wielu wariantach kolorystycznych. Dużą zaletą żaluzji tego rodzaju jest ich korzystny stosunek jakości do ceny, która w porównaniu do innych osłon okiennych wypada naprawdę dobrze. Rozbudowana oferta pozwala bez problemu dopasować je do każdego wystroju wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu

Żaluzje aluminiowe – konserwacja:

Jedną z ważniejszych zalet żaluzji aluminiowych jest ich odporność na wilgoć, dzięki czemu bez obaw można montować je w pomieszczeniach takich jak łazienka lub kuchnia. Dodatkowo są one proste w konserwacji, czyścić je można na różne sposoby – na sucho, za pomocą specjalnej szczotki, przecierając wilgotną ściereczką lub demontując i wkładając do wody z delikatnym środkiem czyszczącym. Jeśli odpowiednio o nie zadbamy, będą nam służyć przez lata.

Żaluzje aluminiowe – designerskie rozwiązania dla różnych wnętrz

O ile żaluzje aluminiowe zewnętrzne produkowane są przede wszystkim z myślą o wysokiej ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi i oddziaływaniem czynników atmosferycznych, o tyle wytwarzanie ich wewnętrznych odpowiedników w dużo większym stopniu stawia na walory estetyczne.

Mimo wciąż funkcjonującego wśród ludzi przeświadczenia, współczesne żaluzje aluminiowe wewnętrzne wcale nie muszą cechować się banalnym i bardzo powtarzalnym wyglądem. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele niejednolitych wariantów produktów tego typu. Ich design kształtuje się m.in. poprzez zaokrąglanie lameli, ścianie krawędzi czy też profilowanie ich na wiele różnych sposobów, finalnie otrzymując o wiele bardziej atrakcyjną i nowoczesną estetykę niż ta, z którą najczęściej kojarzone są żaluzje aluminiowe.

Żaluzje aluminiowe Warszawa – wiele niejednolitych wariantów produktu

Główną zaletą naszego asortymentu – tuż obok wysokiej jakości – jest jego obszerność. W naszej ofercie znajdują się żaluzje aluminiowe występujące w różnych rozmiarach i kształtach oraz charakteryzujące się niejednorodnymi cechami estetycznymi. Dzięki temu nasi klienci są w stanie dopasować ich odpowiedni wariant do niemal każdego rodzaju wnętrza.

Żaluzje wewnętrzne aluminiowe w dowolnym kolorze

Możliwość ograniczenia dostępu światła do pomieszczenia oraz stworzenia kameralnej atmosfery to podstawowa, lecz nie jedyna funkcja żaluzji aluminiowych. Równie ważną rolę w ich przypadku odgrywa także estetyka. W związku z tym, decydując się na zakup żaluzji od naszej firmy, macie Państwo do wyboru niezwykle bogaty wachlarz kolorystyczny, obejmujący niemal wszystkie odcienie uwzględniane w palecie RAL.

Oferujemy żaluzje aluminiowe na wymiar

Standardowo lamele żaluzji mogą posiadać szerokość z przedziału od 16 do 50 mm. Mając jednak świadomość, że zakres ten nie zawsze jest dla klienta satysfakcjonujący, oddajemy do Państwa dyspozycji możliwość wykonania żaluzji aluminiowych precyzyjnie dostosowanych nie tylko do rozmiaru okna, ale również do jego kształtu, jeśli jest on nietypowy.