Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką ofertę różnorodnych rolet, żaluzji, moskitier, markiz balkonowych oraz plis, które sprzedajemy, prezentujemy, a także instalujemy na terenie warszawskiej dzielnicy Bemowo.

Systemy przysłon okiennych Warszawa Bemowo

Nasze produkty charakteryzują się wysoką precyzją wykonania, zastosowaniem dobrych gatunkowo materiałów oraz tkanin, a także wieloletnią wytrzymałością na intensywną eksploatację. Proponowany asortyment jest ponadto niezwykle uniwersalny pod względem estetyki, kolorystyki oraz – co szczególnie istotne – sposobu i powierzchni montażu. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, jesteśmy w stanie zapewnić m.in.:

  • ramkowe, drzwiowe, przesuwne oraz rolowane moskitiery – przeznaczone do instalacji w konstrukcjach standardowych i nietypowych, takich jak otwierane uchylnie okna na poddaszu lub wielkopowierzchniowe fragmenty przeszkleń budynku, charakterystyczne np. dla tarasów i ogrodów zimowych,
  • wewnętrze rolety kasetowe lub Dzień-Noc – możliwe do zamontowania na konwencjonalnie otwieranych oknach i drzwiach,
  • zewnętrzne rolety antywłamaniowe – przytwierdzane do przestrzeni wnęk okiennych lub drzwiowych, a także bezpośrednio do samej elewacji budynku,
  • zwijane plisy – stosowane w przypadku okien o klasycznych wymiarach i kształtach oraz instalowane w obrębie przeszkleń o nietypowej specyfice (np. okna dachowe, trapezowe, okrągłe lub trójkątne).

Zapraszamy do kontaktu
 


rolety123

ROLETY123.PL – Warszawa Bemowo – Rolety, Moskitiery, Plisy

Wspomniane wcześniej warianty kolorystyczne naszych systemów obejmują z kolei wszystkie barwy, uwzględnione w ramach palety RAL. W przypadku produktów wytworzonych z materiału PCV albo aluminium, dostępny jest również szereg opcji dodatkowych, zapewnianych przez wysokojakościowe, drewnopodobne okleiny.

Jeśli chodzi o dzielnicę Warszawa Bemowo, rolety, plisy, moskitiery oraz pozostałe produkty wchodzące w skład naszej oferty, mogą zostać zaprezentowane w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Wspomniana usługę nazywamy biurem mobilnym i polega ona na osobistym przedstawieniu klientowi wzorów oraz funkcji systemów przysłon okiennych z naszego asortymentu. Na miejscu nasz pracownik będzie w stanie nie tylko pomóc Państwu w wyborze właściwych rozwiązań, ale również udzielić Państwu fachowego wsparcia przy dokonywaniu wszelkich niezbędnych pomiarów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat proponowanych przez nas systemów okiennych oraz zapraszamy do kontaktu klientów z dzielnicy Warszawa Bemowo, a także z pozostałych okolic miasta stołecznego.