rolety plisowanePlisa to przysłona okienna nadająca nowoczesnego charakteru wnętrzu, w którym jest zamontowana składa się z plisowanego materiału gdzie podobnie jak w przypadku rolet mamy bardzo szeroki zakres wyboru tkań od delikatnie zaciemniający do pełnego zaciemnienia pomieszczenia. Rozwiązanie to również sprawdza się bardzo dobrze w przypadku nietypowych okien np. trapezowych, trójkątnych lub okrągłych, oraz oknach dachowych. Przewagą plisy nad roletą jest również fakt, iż po jej montażu możemy dalej otworzyć okno na pełną szerokość (brak kasety na górze, która ogranicza pełne otwarcie skrzydła) dodatkową zaletą jest również możliwość zasłonięcia plisą wybranego fragmentu okna np. tylko środkowej części okna.

Ciekawy rozwiązaniem są również duoplisy są to dwie plisy w jednym oknie które można dowolnie konfigurować ze sobą albo dwa różne kolory materiałów, albo jedna np. mniej zaciemniająca, a druga bardziej (podobnie jak firanka i zasłonka).

Belkę dolną i górną plisy można dobrać w odpowiednim kolorze, aby pasował do koloru ramy okna.

Plisy doskonałą alternatywą dla żaluzji poziomych

Rolety plisowane to zdecydowanie bezkonkurencyjny hit ostatnich lat. Do licznych zalet zastosowania plisów jako przysłon okiennych należą między innymi: niezwykle oryginalny wygląd, szeroki zakres wyboru tkanin, możliwość zasłonięcia dowolnej części okna, co pozwala na indywidualną regulację poziomu nasłonecznienia danego pomieszczenia. Na uwagę zasługuje również wiele opcji montażu (za pomocą wkrętów lub zaczepów) oraz możliwość dopasowania plisów do nietypowych kształtów okien.

Szeroki wachlarz korzyści wynikających z montażu plisów w mieszkaniu sprawia, że są one jednym z najczęściej wybieranych rodzajów przysłon okiennych. W kuchni i salonie doskonale zaprezentują się plisy w jaśniejszych kolorach, które rozświetlą pomieszczenie, rozpraszając promienie słońca. W sypialni natomiast warto zamontować plisy w nieco ciemniejszych barwach, by nadać pomieszczeniu przytulny, zaciszny klimat.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą, która zawiera nowoczesne plisy okienne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Zapraszamy do kontaktu

Zalety

Warianty

INWAZYJNA
 
Montaż przy szybie standardowy
Montaż przy szybie z żyłką
 
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby Twojego okna.
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała przykręcona do okna. Jeżeli nie boisz się nawiercania otworów w listwie przyszybowej i nie masz nic przeciwko, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała blisko klamki okiennej.
Montaż do ramy okna standardowy
Montaż do ramy okna z żyłką
 
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała przykręcona do okna. Jeżeli nie boisz się nawiercania otworów w listwie przyszybowej i nie masz nic przeciwko, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała blisko klamki okiennej.Żyłka niezauważalnie przytrzyma ją przy oknie nawet wtedy, kiedy Ty uchylisz je w ciepły dzień.
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby Twojego okna.Żyłka niezauważalnie przytrzyma ją przy szybie nawet wtedy, kiedy Ty uchylisz okno w ciepły dzień.
 

BEZINWAZYJNA

Plisa bezinwazyjna to idealne rozwiązanie dla okien kiedy nie możemy z jakiegoś powodu jej przykręcić np.:
• Nie możemy nic przykręcać do okna: mieszkanie wynajmowane
• Okno ma bardzo wąskie listwy uniemożliwiające montaż w świetle,
• Chcemy przysłonić całą szybę wraz z listwami.
• Do wyboru mamy różnego rodzaju mocowania bezinwazyjne, pozwalające na montaż plisy bez nawiercania jakichkolwiek otworów.

 
Montaż bez wiercenia- uchwyt regulowany
Montaż bez wiercenia- uchwyt regulowany
 
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli nie chcesz przykręcać czegokolwiek do Twojego okna. Vegas Plisse będzie ZAMONTOWANA BEZINWAZYJNIE na ramie okna a tkanina przesłoni jedynie światło szyby.
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli nie chcesz przykręcać czegokolwiek do Twojego okna. Vegas Plisse będzie ZAMONTOWANA BEZINWAZYJNIE na ramie okna a tkanina przesłoni całe okno.
Montaż bez wiercenia standardowy
Montaż bez wiercenia z żyłką
 
>DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, aby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana na haczykach na ramie okna i ani myślisz o przykręcaniu czegokolwiek do Twojego okna.
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana na haczykach na ramie okna i ani myślisz o przykręcaniu czegokolwiek do Twojego okna. Żyłka niezauważalnie przytrzyma ją przy oknie nawet wtedy, kiedy Ty uchylisz je w ciepły dzień.

 DACHOWA

Niezwykle funkcjonalna przesłona w oknie dachowym.
Plisa dachowa to nie tylko ozdoba okna ale również przesłona zwiększająca komfort przebywania we wnętrzach.
Zamontowana jest bezpośrednio przy krawędzi ramy okiennej twojego okna.
Dedykowana prowadnica systemowa przesłoni wszelkie prześwity boczne i przytrzyma materiał plisy we właściwym położeniu.
Dla osób rezygnujących z prowadnic dostępna jest opcja z prowadzeniem żyłkowym.
 
Montaż na oknie dachowym
Montaż na oknie dachowym z żyłką
 
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby twojego okna.
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie jeżeli chcesz, przymocować Vegas Plisse do Twojego okna dachowego i chcesz mieć pewność, że będzie pracowała dyskretnie przy tafli szyby. Żyłka dodatkowo przytrzyma tkaninę, żeby zawsze prezentowała się doskonale.


PLISA DUO

Plisa DUO inaczej plisa „dzień i noc” to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących innowacyjnych osłon przeciwsłonecznych.
Umieszczenie w jednym systemie dwóch plis pracujących niezależnie od siebie daje zupełnie nowe możliwości regulacja światła wpadającego do naszych pomieszczeń.
 
Montaż przy szybie standardowy
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja Vegas Plisse pracowała zamontowana dyskretnie bezpośrednio przy tafli szyby Twojego okna.
  PLISA Z MECHANIZMEM


 
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli lubisz tradycyjne prowadzenie tkaniny jak w roletach wewnętrznych i masz problem z dostępem do plisy.
DLA KOGO ?
Ten rodzaj montażu jest dla Ciebie, jeżeli zależy Ci na regulacji ustawienia tkaniny i masz problem z dostępem do obsługi plisy.
 

PROFILE LAKIEROWANE

KOLORY STANDARDOWE OKLEINPROFILE ANODOWANEInstrukcje

Instrukcje montażuPOBIERZ
Karty pomiarowePOBIERZ

Stylowe plisy na okna Warszawa

Czasy, gdy okna zdobiły jedynie firanki i zasłony, już dawno minęły. Obecnie klienci poszukujący bardziej zaawansowanych i interesujących rozwiązań mogą zdecydować się m.in. na montowane przez nas w Warszawie żaluzje plisowane, które wspaniale łączą walory użytkowe z dekoracyjnymi. Są niezawodne, praktyczne i niezwykle oryginalne. Pozwalają wykreować we wnętrzach fantastyczną grę światła, chroniąc je jednocześnie przed światem zewnętrznym. W miastach o gęstej zabudowie takich jak Warszawa rolety plisowane cieszą się ogromną popularnością, gdyż zapewniają prywatność i estetyczną dekorację okna.

Kolorowe plisy Warszawa

Białe, kremowe, a może czerwone? Wybierając oferowane przez nas w Warszawie żaluzje plisowane, mają państwo niemal nieograniczony wybór kolorów i rodzajów materiałów. Umożliwia to stworzenie niebanalnej aranżacji i wyjątkowego klimatu w każdym wnętrzu. Nasza firma zapewnia kompleksową pomoc przy wyborze konkretnych rozwiązań oraz profesjonalny i szybki montaż wybranych produktów. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji przedstawiających oryginalne plisy okienne w warszawskich domach i firmach.

Plisy okienne Warszawa

Plisy, znane też jako rolety plisowane, można dziś coraz częściej zobaczyć w mieszkaniach lub domach. Różnorodność materiałów oraz kolorów pozwala na dopasowanie modeli do wnętrz miłośników nowoczesnej bądź klasycznej aranżacji. Nasza firma specjalizuje się w montażu plis okiennych w Warszawie oraz okolicy. Klientami są ludzie oczekujący prostych rozwiązań, które nie tylko pełnią określoną funkcję, ale i stanowią ozdobę okna. Dzięki plisom w szybki, a zarazem łatwy sposób zapewniamy im poczucie prywatności oraz intymności. Szeroka gama produktów umożliwia dobór rolet, które będą najlepiej pasować do wystroju danego pomieszczenia.

Rolety plisowane Warszawa

Klientom zainteresowanym zamontowaniem w domu okiennych plis Warszawa ma wiele do zaoferowania. W stolicy znajduje się siedziba naszej firmy, gdzie można przejrzeć katalogi oraz zobaczyć wystawę. W razie chęci spotkania z osobami, które zajmują się przysłonami okiennymi, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania. W trakcie rozmowy telefonicznej ustalimy wspólnie termin odpowiadający obu stronom. Jesteśmy przekonani, że dołączą Państwo do zadowolonych użytkowników rolet plisowanych z Warszawy lub innego miasta.

 

Skontaktuj się


Galeria Vegas Plisse