Nasze produkty docierają wszędzie tam, gdzie tylko istnieje na nie zapotrzebowanie. Dlatego miasto takie, jak Ząbki może bezproblemowo skorzystać z naszej oferty.

W pierwszej kolejności stawiamy na jakość. W asortymencie znajdują się rolety pochodzące od zaufanych producentów. Daje to naszym klientom gwarancję otrzymania systemów spełniających wszystkie wymagania, a przy tym atrakcyjnych cenowo. Jeśli chodzi o Ząbki rolety mogą być kasetowe lub Duo-light (tzw. dzień-noc). Jednak na tym nie kończą się nasze propozycje produktowe.

Szeroki wybór systemów okiennych w Ząbkach

Oprócz rolet posiadamy także inne przysłony okienne. Zaliczają się do nich np. moskitiery Ząbki mogą zamówić wersje ramkowe, drzwiowe, przesuwne i rolowane. Ponadto dysponujemy specjalnymi modelami moskitier przystosowanymi do zwierząt domowych, dzięki czemu nie będą sprawiać problemu psom czy kotom podczas przemieszczania się między drzwiami.


rolety123

ROLETY123.PL – Warszawa Ząbki – Rolety, Moskitiery, Plisy

W kwestii takiej, jak plisy Ząbki są miastem wyjątkowo ceniącym sobie taki system. Tego typu przysłona zapewnia oryginalny wygląd mieszkaniu, a także pozwala na dowolną regulację nasłonecznienia pomieszczeń. Plisy sprawdzają się najlepiej w kuchni oraz sypialni, ale znajdują swoje zastosowanie również w salonach.

Wszystkie produkty są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz z odmiennym wzornictwem.

Najtańszy montaż moskitier i plis w Ząbkach

Proponujemy bezpłatną oraz niezobowiązującą wycenę przysłon okiennych. Na dodatek jesteśmy w stanie wykonać rolety czy plisy w niestandardowych wymiarach. Niezależnie od tego gwarantujemy wysoką jakość oraz błyskawiczny, kompleksowy montaż na terenie Ząbek. Poza tym oferujemy możliwość skorzystania z naszego mobilnego biura. Na życzenie przyjedziemy pod wskazany adres i osobiście zaprezentujemy wybrane systemy okienne.

Jeśli zamieszkują Państwo obszar miasta Warszawa Ząbki, to serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem. Podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze systemów.