Rolety kasetowe są najlepiej w komponowane w ramę okienną, a swoim właścicielom gwarantują zachowanie prywatności w mieszkaniu oraz znakomicie zabezpieczają pomieszczenie przed promieniami słonecznymi.

Materiał rolet w pozycji otwartej chowa się w kasecie PCV lub aluminium, natomiast w trakcie otwarcia utrzymywany jest w prowadnicy, która również może być wykonana z PCV lub aluminium. Prowadnica gwarantuje, że przypadku uchylenia okna materiał przylega do niego, a nie odstaje.

Oferujemy bogaty wybór modeli i wzorów – różne materiały, desenie i kolory, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Rolety te są wyposażone w mechanizm pozwalający zatrzymać ją w dowolnej pozycji, bez opadania.

Montaż takiej rolety polega na przykręceniu jej do ramy okiennej, a prowadnice są przyklejone.

Prowadnice ograniczają przenikanie promieni słonecznych po bokach rolety. Kaseta oraz prowadnice wykonane są z białego PCV, natomiast obciążenie stanowi estetyczna stalowa, płaska listwa.Roleta kasetowa standard jest bezinwazyjnym systemem, przyklejanym do ramy okiennej.

Dysponujemy szerokim wyborem tkanin roletowych jak również różnorodną kolorystyką, która umożliwi wybór odpowiedniego koloru do każdego wnętrza.

Do wyboru posiadamy tkaniny delikatnie przysłaniające okno jak również grubsze i bardziej zaciemniające materiały oraz tzw. blackoutowe czyli materiał pokryty gumą lub folią aluminiową zaciemniający w 100% okno

Wybór materiałów jest tak duży, że najlepiej pokazać go klientowi osobiście.