Rolety kasetowe są najlepiej w komponowane w ramę okienną, a swoim właścicielom gwarantują zachowanie prywatności w mieszkaniu oraz znakomicie zabezpieczają pomieszczenie przed promieniami słonecznymi. Materiał rolet w pozycji otwartej chowa się w kasecie PCV lub aluminium, natomiast w trakcie otwarcia utrzymywany jest w prowadnicy, która również może być wykonana z PCV lub aluminium. Prowadnica gwarantuje, że przypadku uchylenia okna materiał przylega do niego, a nie odstaje. Oferujemy bogaty wybór modeli i wzorów – różne materiały, desenie i kolory, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Rolety te są wyposażone w mechanizm pozwalający zatrzymać ją w dowolnej pozycji, bez opadania, a montaż takiej rolety polega na przykręceniu jej do ramy okiennej, a prowadnice są przyklejone.

Rolety kasetowe Warszawa

Prowadnice ograniczają przenikanie promieni słonecznych po bokach rolety. Kaseta oraz prowadnice wykonane są z białego PCV, natomiast obciążenie stanowi estetyczna stalowa, płaska listwa. Roleta kasetowa standard jest bezinwazyjnym systemem, przyklejanym do ramy okiennej. Dysponujemy szerokim wyborem tkanin roletowych jak również różnorodną kolorystyką, która umożliwi wybór odpowiedniego koloru do każdego wnętrza. Do wyboru posiadamy tkaniny delikatnie przysłaniające okno jak również grubsze i bardziej zaciemniające materiały oraz tzw. blackoutowe czyli materiał pokryty gumą lub folią aluminiową zaciemniający w 100% okno. Wybór materiałów jest tak duży, że najlepiej pokazać go klientowi osobiście.

Zapraszamy do kontaktu
 

Rolety w kasetach z montażem Warszawa

Odpowiednia aranżacja okna to bardzo ważny element procesu urządzania wnętrz. Jako firma specjalizująca się w montażu rolet kasetowych na terenie Warszawy serdecznie polecamy to rozwiązanie wszystkim, którym zależy na estetycznym i eleganckim przysłonięciu okien. Tego typu rolety nieustająco zyskują na popularności, gdyż są bardzo praktyczne, wygodne w użytkowaniu i dają ogromne możliwości w zakresie stworzenia ciekawego wystroju.

Wszechstronne rolety w kasetach Warszawa

Jedną z cech rolet kasetowych jest ich wszechstronność. W zależności od wyboru materiału mogą być utrzymane w minimalistycznym stylu i pełnić funkcję mało widocznego dodatku w pomieszczeniu lub też zwracać uwagę intensywną barwą albo wzorem i stać się jednym z głównych elementów aranżacji. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas montażu rolet w kasecie w warszawskich mieszkaniach i firmach pokazuje, że przesłony te pasują do bardzo różnych wnętrz, sprawdzając się zarówno w mieszkaniach, jak i dużych instytucjach publicznych.

Zapraszamy do kontaktu