Rolety to zdecydowanie najchętniej wybierany system chroniący pomieszczenie przed nasłonecznieniem, a przy okazji zapewniający domownikom prywatność. Dobrze dobrana kolorystycznie roleta pozytywnie wpływa także na wystrój danego pomieszczenia. Na rynku istnieje obecnie kilka rodzajów rolet, a ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb klienta oraz modelu okna.

Rolety okienne najpopularniejszym systemem osłonowym

Jeżeli pragną Państwo zamontować w swoich oknach wysokiej jakości rolety Warszawa jest miejscem, w którym świadczymy usługi. Oferujemy rolety kasetowe, najchętniej wybierane przez naszych klientów dzięki doskonałej ochronie przed słońcem, jak również rolety duo-light, które dzięki specjalnemu połączeniu materiałów umożliwiają ich ustawienie na dwa sposoby. Posiadamy w naszym asortymencie wytrzymałe rolety w wielu wersjach kolorystycznych, a proponowane przez nas mechanizmy są nowoczesne, a jednocześnie niezwykle proste w obsłudze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rolety kasetowe

Rolety kasetowe Warszawa

Rolety kasetowe są najlepiej w komponowane w ramę okienną, a swoim właścicielom gwarantują zachowanie prywatności w mieszkaniu oraz znakomicie zabezpieczają pomieszczenie przed promieniami słonecznymi.

Rolety Duo-light (dzień-noc)

Rolety Duo-light (dzień-noc) Warszawa

Rolety dzień noc zbudowane są w podobny sposób jak kasetowe, natomiast różnią się zastosowaną tkaniną. Sposób wykonania tej tkaniny polega na łączeniu materiału przezroczystego (jak firanka) z bardziej zaciemniającym (jak zasłona), daje ona możliwość ustawienia jej na dwa sposoby jeden jest bardziej przezroczysty coś w rodzaju zasłonięcia okna firanką, a efekt drugiego jak zasłonką.