» » Plisy w aranżacji mieszkania – co warto o nich wiedzieć?

Plisy w aranżacji mieszkania – co warto o nich wiedzieć?

wpis w: Plisy | 0

Nowoczesne i eleganckie wnętrza powinny zawierać ciekawe i efektowne elementy. Rolety plisowane to zdecydowanie dobry wybór do dużych, jak i małych mieszkań. Nietuzinkowy wygląd łączy się z wygodnym sposobem użytkowania, dlatego chętnie wybierane są do różnego rodzaju pomieszczeń. Plisy wpływają na charakterystyczne załamywanie się światła, które kształtuje nastrój panujący w środku. Jeśli chcesz zaaranżować wyjątkowe miejsce odpoczynku dla swojej rodziny, wypróbuj tego typu dodatki.

Stylowe rolety do wnętrza

Ten produkt będzie szczególnie interesujący dla osób, które lubią żaluzje lub szukają ich zamiennika. Rolety plisowane przypominają w sposobie działania, jak i w wyglądzie, ten rodzaj wyposażenia. Plisy jednak są materiałowe, a co za tym idzie, przy użytkowaniu są znacznie cichsze. Będzie to niewątpliwie zaletą w sypialni lub w pokoju dziecięcym. Ich estetyczne walory pozwalają na ciekawe wkomponowanie ich do nowoczesnego wnętrza w różnych stylach, zależnie od wybranego koloru.

Przekonaj się o zaletach roletach plisowanych

Zasadniczą różnicą między żaluzjami a roletami plisowanymi jest przepuszczalność światła przy całkowitym zasłonięciu okna. Ze względu na to, że plisy są zrobione z tkaniny, nie zaciemnią całkowicie wnętrza. Może być to zaleta dla osób, które chcąc się odgrodzić od tego, co jest na zewnątrz, nie będą musiały przy tym włączać lamp w mieszkaniu. Możliwe jest też umieszczenie tego produktu na przykład w połowie szyby. Jeśli chcesz sam przetestować jego zalety, skorzystaj z oferty dostępnej na rolety123.pl.